Hakkımızda

Günümüz koşullarında ağır ve hafif işlerde çalışan motorlar, süreç içerisinde fabrikasyon tolerans ve hassasiyetini kaybedecektir. Böylesi motorlarda oluşacak güç kaybı ekstra yakıt tüketimi, yağ eksiltme, hararet vs. gibi uygunsuz kayıplar, araç kullanıcısını mutsuz kılmaktadır.

 

1972 yılında Bitlis in Tatvan ilçesi sanayi sitesinde oto tamircisi olarak işe başladım. 1980 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra kendi iş yerimi açtım. 1982 yılında Türk Fiat Yetkili servisi olarak işime devam ettim. 1990'lı yıllarda işimi geliştirerek Motor Yenileme atölyesi kurdum. Bunun yanında Karsan Yetkili Servisi, Erkunt Yetkili Servisi, Deutz-Fahr Yetkili Servisi ve Yedek Parça hizmetleriyle yoluma sanatımla emeğimi birleştirip devam ettim. 2009 yılında DAKA (Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı)programına sunduğum proje dosyam kabul edildikten sonra 2010 yılında yeni makina ve ekipmanlarımla güzel Tatvan' ımızın ihtiyacı olan Motor Yenileme atölyemi yeni binasıyla faaliyete soktum. Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür eder hepinize selam ve saygılarımı sunarım.

Şerefettin KARACA
Paylaş
Günümüz koşullarında ağır ve hafif işlerde çalışan motorlar, süreç içerisinde fabrikasyon tolerans ve hassasiyetini kaybedecektir. Böylesi motorlarda oluşacak güç kaybı ekstra yakıt tüketimi, yağ eksiltme, hararet vs. gibi uygunsuz kayıplar, araç kullanıcısını mutsuz kılmaktadır. 1972 yılında Tatvan sanayi sitesinde oto tamircisi olarak işe başladım. 1980 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra kendi iş yerimi açtım. 1982 yılında Türk Fiat Yetkili servisi olarak işime devam ettim. 1990'lı yıllarda işimi geliştirerek motor yenileme atölyesi kurdum. Bunun yanında Karsan Yetkili Servis ve yedek parça hizmetleriyle yoluma sanatımla emeğimi birleştirip devam ettim. 2009 yılında DAKA (Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı)programına sunduğum proje dosyam kabul edildikten sonra 2010 yılında yeni makina ve ekipman larımla güzel Tatvan' ımızın ihtiyacı olan motor yenileme atölyemi yeni binasıyla faaliyete soktum. Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür eder hepinize selam ve saygılarımı sunarım. Şerefettin KARACA Günümüz koşullarında ağır ve hafif işlerde çalışan motorlar, süreç içerisinde fabrikasyon tolerans ve hassasiyetini kaybedecektir. Böylesi motorlarda oluşacak güç kaybı ekstra yakıt tüketimi, yağ eksiltme, hararet vs. gibi uygunsuz kayıplar, araç kullanıcısını mutsuz kılmaktadır. 1972 yılında Tatvan sanayi sitesinde oto tamircisi olarak işe başladım. 1980 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra kendi iş yerimi açtım. 1982 yılında Türk Fiat Yetkili servisi olarak işime devam ettim. 1990'lı yıllarda işimi geliştirerek motor yenileme atölyesi kurdum. Bunun yanında Karsan Yetkili Servis ve yedek parça hizmetleriyle yoluma sanatımla emeğimi birleştirip devam ettim. 2009 yılında DAKA (Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı)programına sunduğum proje dosyam kabul edildikten sonra 2010 yılında yeni makina ve ekipman larımla güzel Tatvan' ımızın ihtiyacı olan motor yenileme atölyemi yeni binasıyla faaliyete soktum. Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür eder hepinize selam ve saygılarımı sunarım. Şerefettin KARACA


Powered by Bilcom